בעלי מקצוע

יועץ תחבורה

יועץ תחבורה מספק תוכניות לפרויקטים תחבורתיים שונים. הצורך בשירותיו רב ביותר מאחר ונושא התכנון הוא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט. תכנון המוצע על ידיו הינו מיטבי ולוקח בחשבון את הצרכים שנים רבות קדימה. הקמת תשתית תחבורתית בישוב או בין ישובים חשובה להתפתחותם הכללית. חברת "אור מהנדסים" ייעוץ, תכנון, וניהול פרויקטים מתמחה בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מקיף.

יועץ תחבורה – עם מבט מקיף

יועץ תחבורה רואה את כל התמונה אבל גם יורד לכל הפרטים הקטנים. הוא יודע לקבוע איזה רוחב כביש נדרש, איך לווסת את התנועה ועוד. מאידך להחליט על הקמת גשר וגם להחליט על רוחבו, היכן למקם כיכר, איך להאיר צומת, איפה להציב תמרור ועוד. הרצון להקים תשתית תחבורתית איכותית נועד לטובת צרכי הציבור המשתמש בו. כך, נהגים, הולכי דרך, בעלי כלי רכב שאינם ממונעים ועוד. יצירת מערך תחבורתי חכם יוסיף רבות לאיכות החיים של התושבים. בעורקים ראשיים הוא ישרת היטב גם תיירים המגיעים לביקור. בפועל הוא מכין המלצותיו ותוכניותיו השונות הנדרשות לאישור כל פרויקט תחבורתי. הוא מספק את כל המידע למקבלי ההחלטות. הוא כולל אף תסריטים מגוונים ונספחי תנועה הנדרשים במקרים מורכבים. הם תמיד מתחשבים בהן ופועלים על פיהן. בכך תרומתו הרבה לפיתוח והקמת הפרויקטים.

תשתית תחבורתית בטוחה

חלק חשוב בכל התכנון הוא מתן פתרונות בטיחותיים שונים בכל מקום. הדבר אומר כביש הסלול בשיפועים נכונים, המאפשרים ניקוז מי גשמים, בניית מחלפים עם תכנון מקיף כולל גשרים נדרשים, ועוד. התכנון משתנה לאזורים פתוחים ולערים צפופות ומאופיין בשינויים שונים נדרשים. כמובן, שכל הייעוץ הניתן לוקח בחשבון את הוראות החוק ואת הנחיות משרד התחבורה.

שירות מחברה מקצועית

מומלץ לקבל שירות מחברת "אור מהנדסים" ייעוץ, תכנון, וניהול פרויקטים בעלת המוניטין. למנהליה ידע רב המגיע מלימודי הנדסת אזרחית במוסדות מובילים. הם התמחו בנישה הזאת ואף רכשו ניסיון בעקבות ביצוע פרויקטים מורכבים עבור לקוחות שונים. חלקם פרטיים ואחרים הם ממשלתיים, מוניציפאליים, ציבוריים ועוד. השירות המקצועי יינתן ברמה גבוהה תוך כדי הקפדה על כל האלמנטים החשובים בכל פרויקט.

מתכנן תנועה

מתכנן תנועה מעורב רבות בפרויקטים תחבורתיים מגוונים. הוא, למעשה אחראי על תכנון התנועה בהם ועושה זאת עם מומחים אחרים כמו בנושא בטיחות בדרכים ואחרים. לתכנון נכון ומודרני יש חשיבות מרחיקת לכת על חיי המשתמשים. הראיה שלו היא לצרכים בהווה אבל גם לעתידיים.  חברת "אור מהנדסים" ייעוץ, תכנון, וניהול פרויקטים מתמחה בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מקיף.

מתכנן תנועה – בפרויקטים מגוונים

מתכנן תנועה מעורב בפרויקטים בתוך ערים ומחוצה להן. יש המתוכננים לאזורים חדשים ויש כאלו שנועדו לשדרוג תשתיות קיימות בתוך ערים וישובים. הוא חייב לחשוב על כל האלמנטים הקשורים בהקמת תשתית תחבורתית. מעצם תפקידו הוא מוצא פתרונות שונים. הוא יכול להוסיף תמרורים ורמזורים, להחליט על סימון כבישים, שפות מדרכה, להוסיף גשרים ומנהרות ועוד. המלצותיו מיושמות תוך כדי תיקונים ובלעדיהם. החשיבות לתכנון נכון רבה ואף קריטית. יש צורך בהסדרת תנועה מהירה, זורמת ובטוחה. על פי הצרכים האלו מחליטים על התוכנית אשר חייבת להיות מאושרת על ידי מומחים נוספים בטרם ביצועה. החשיבות היא לשיפור איכות חיי המשתמשים בדרכים ובכלל זה בעלי הרכבים הממונעים, אלו הנוסעים על דו גלגליים שאינם ממונעים, הולכי הרגל ואחרים.

יתרונות נוספים

בעיקרון, הרווח למדינה ולתושביה ולנספחים אחרים מתוספת תשתיות תחבורתיות נוספות רבה מאוד. כך לגבי התושבים, היצרנים, נותני השירותים, התיירים ועוד. כך נחסך זמן נסיעה, ניתן למצוא חניות בקלות רבה יותר, הולכי רגל יכולים לעבור  מעל נתיבים באמצעות גשרים ועוד. כך, התרומה לכלכלה ולחברה עולה. אם להוסיף לכך שתכנון נכון מפחית תאונות דרכים מכל הסוגים, הרי שחיסכון במקרים של נכויות וחלילה מוות מונעים צער ולחילופין, הפסדים כספיים.

שירות מחברה מקצועית

מומלץ לקבל שירות מחברת "אור מהנדסים" ייעוץ, תכנון, וניהול פרויקטים בעלת המוניטין. מנהליה ומומחיה הינם בעלי ידע רב הנרכש מלימודי הנדסה  בתחום במוסדות מובילים. הם התמחו בנישה מיוחדת זאת ורכשו ניסיון רב בביצוע וליווי פרויקטים מורכבים מוצלחים. החברה מספקת שירותיה הנאמנים ללקוחות פרטיים, לרשויות מוניציפליות, לחברות סמך ממשלתיות ועוד. מנהליה ישמחו להעמיד את כישוריהם לטובת כל לקוח – חדש או ותיק כאחד.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button