המלצותזירת המומחים

צילומי רנטגן בבית

באמצעות צילומי רנטגן בבית ניתן להראות את הרקמות הרכות של הגוף הנראות בגוונים של אפור ושחור, כמו גם את הרקמות הקשות שלו, שהן בעיקר העצמות. שירה מדיקל מאפשרת לקבל צילומי רנטגן עד הבית, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת.

אילו צילומי רנטגן בבית ניתן לבצע?

צילומי חזה- אתם יכולים לראות את הלב, הצלעות והריאות בתמונה זו. סוג זה של צילום משמש לרוב במקרים בהם יש חשד לדלקת ריאות, כאשר יש קוצר נשימה מסיבות לא ידועות, או כאשר יש חשד לאי ספיקת לב.

הדמיה של עמוד השדרה- מטרת התמונה היא להראות את המיקום, המבנה ותהליכים ניווניים שונים של החוליות. כאשר יש כאבי גב או מקרה אפשרי של עקמת, מבקשים לבדוק צילומי רנטגן של עמוד השידרה.

עצמות האגן- מטרת תמונה זו היא להסתכל על מבנה עצמות האגן, על הקשרים ביניהן, ולחפש דלקות ושברים. בדרך כלל, צילומי רנטגן בבית של האגן נלקחים בעקבות טראומה או נפילה, וכדי לחפש אבנים בכליות או מחלות טראומטיות אחרות. מכיוון שיש הרבה נפילות בקבוצת הגיל השלישי, בדיקה זה היא הפופולרית ביותר.

צילום איברים- לרוב, צילומים אלו משמשים לזיהוי תהליכים ניווניים ופציעות שונות.

הדמיית סינוסים- מטרת צילום תמונה זו הייתה לצפות באזורי הפנים הקשורים לחלל האף. לרוב, תמונה זו מצולמת כאשר יש חשש שמישהו עלול לסבול מסינוסיטיס, המתבטא בכאבי ראש ובנזלת מוגלתית.

מי יכול לקבל שירותי רנטגן בבית?

אנשים עסוקים שאינם יכולים להגיע לבתי חולים, מרפאות או מכונים כדי לבצע את הבדיקות הללו.

אלה החוששים ממחלות בבית חולים.

השירות של שירה מדיקל מספק אלטרנטיבה לטיפול בבית החולים על ידי נסיעה לבית הלקוח בצורה המהירה ביותר והצעת הטיפול הטוב ביותר בסביבה נוחה ומוכרת בנסיבות אידיאליות.

הביקוש לשירותי ההדמיה בבתי החולים ובקהילה עולה, לא רק בישראל אלא בכל העולם המערבי. מטופלים, במיוחד קשישים, חווים תכופות רגשות של בידוד ובדידות כתוצאה מהעומס, העומס של הצוות הרפואי ומהמהומה המתמשכת בחדרי הרנטגן. לכן, כפי שניתן לראות, לביצוע צילומי רנטגן בבית יש יתרונות רבים, ומומלץ להשתמש בשירות של שירה מדיקל, אם אתם זקוקים לצילומי רנטגן.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן