זירת המומחים

טיפול סקין בוסטר

התחום של טיפול בהזדקנות העור ובהעלמת הסימנים להזדקנות נחשב לפופולרי מאד, שכן גברים ונשים כאחד מחפשים כל רעיון אשר בזכותו הם יוכלו להיראות צעירים יותר ולהעלים או לטשטש את סימני הזמן על גבי העור שלהם. אחד הטיפולים הנפוצים שנחשבים למתקדמים לאחרונה הוא טיפול סקין בוסטר או ביוסטימולטור. מדובר בעצם בהזרקת חומצה היאלורונית (ולעיתים גם חומצות אמינו או מרכיבים אחרים מעודדי התחדשות העור) שלאחר שהיא מגיעה אל השכבות הפנימיות של העור היא מספקת לו לחות ומעודדת את תאי העור לייצור קולגן ואלסטין, ייצור שפוחת עם הגיל. בכך מעלימה קמטים ומספקת לו את הגוון האדמדם הטבעי שנראה טוב ויפה. בדרך זו משתפרת לאין שיעור איכות העור.

הצלחת טיפול סקין בוסטר

לא בכדי יש כיום לא מעט מטפלים או קליניקות שמציעים טיפול לכל מי שמעוניין להצעיר את העור שלו ולהיראות כמה שנים פחות מהגיל האמיתי שלו. הנושא של אנטי אייג'ינג מעסיק כל מי שעם הזמן רואה את העור הופך למקומט ומבוגר יותר ואכן ידועות הסגולות של החומצה ההיאלורונית בהקשר זה. כיום כבר מדובר בטיפול מוכר עם אינספור הוכחות וסיפורי הצלחה ויש גם אנשי מקצוע שטוענים שהוא כמעט נטול סיכונים. חשוב מאד לפנות אל איש או אשת מקצוע שהשתלמו בתחום ומציעים את הטיפולים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שממשיכות ומשתפרות כל הזמן וללא הפסקה.

ההתפתחות המדהימה של תחום הטיפולים הקוסמטיים

מה שקורה בשנים האחרונות נחשב ללא פחות ממופלא, שכן לרפואה המערבית המוכרת וזו שסומכים עליה נוצרות נקודות משיקות עם תחום הרפואה הקוסמטית, מה שהופך את הנושא של טיפולים אסתטיים לכזה שאפשר לסמוך עליו, שכן הוא מגובה במחקרים רפואיים שקל יותר להבין אותם. כך בדיוק גם עם טיפול סקין שהוכח באינספור מחקרים שהוא יעיל ובטוח ואכן הרבה אנשים בוחרים בו כדי לשפר את המראה שלהם ואת הדרך שבה הם שומרים על העור שלהם.

ד"ר אסנת גל זילברשמיט היא רופאה שעוסקת בתחום הטיפולים הרפואיים הקוסמטיים והיא מציעה מגוון טיפולים חדשניים ומתקדמים להצערת העור, העלמת קמטים וטיפולים באמצעות טסיות דם.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן